HAKKIMIZDA

Pekcan Bağımsız Denetim & Yeminli Mali Müşavirlik

Hakkımızda

1991 yılında Mümin Pekcan tarafından kurulmuş, aradan geçen süre zarfında güven ve etik değerlere bağlı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar, farklı sektörlerdeki müşterilerimizi muhasebe sistemleri, raporlama, vergisel yaklaşımlar, denetim ve iç denetim uygulamaları açısından uluslararası normların üzerine taşıyarak karlı bir şekilde büyümelerini firma misyonu olarak benimsemiştir.

Hiç bir zaman vazgeçmediğimiz bağımsızlık, meslek ilkelerine bağlı, güvenilir, etik standartlar ve dürüstlük ilkelerimiz ışığında, şirketimiz gelişen teknolojiyi en iyi kullanarak prestijli müşteri portföyümüze uzun yılları aşkın tecrübesiyle değişik sektörlerde kaliteli çok sayıda firmaya yüksek kalite ve standartlarda rehberlik yapmak, hızlı ve doğru bilgi akışı ile onları yönlendirmek, iyi insan ilişkileri ve takım ruhu ile devamlı öğrenen ve öğreten yeminli mali müşavir, mali müşavir ve meslek stajyerlerinden oluşan kadromuzla başarılı olmak amacıyla faaliyetini sürdürmektedir.

Mümin Pekcan

1965 Yılında Bursa’da doğdu. 1988 yılında Uludağ Üniversitesi İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl üniversitede İşletme Anabilim Dalında Muhasebe Ve Finansman dalında yüksek lisansını tamamlamıştır.

1991-2006 yılları arasında bağımsız olarak Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik yaptı. 2006 yılında Yeminli Mali Müşavir oldu. Halen Pekcan Denetim bünyesinde kurucu olarak mesleki faaliyetine devam etmektedir.

Mümin Pekcan, evli olup, ikiz erkek oğulları vardır…

Bizden Haberler

Pekcan Bağımsız Denetim & Yeminli Mali Müşavirlik

Bizden Haberler

Pekcan Bağımsız Denetim & Yeminli Mali Müşavirlik

Sirküler
BİLGİLENDİRME : Tüm Şirketler İçin Zorunlu! Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi (UETS)’ne Son Başvuru 31 Ocak

Değerli Mükellefimiz , Bilindiği üzere 01/01/2019 tarihinden itibaren elektronik yolla yapılan tebligat hizmeti Ulusal Elektronik Tebligat Sistemi (UETS) üzerinden yapılacak…

Sirküler
BİLGİLENDİRME : İhracat Bedellerinin Yurda Getirilip Bankalara Bozdurulması Zorunluluğunun Uygulama Süresi Uzatıldı.

Değerli Mükellefimiz ; “2019-32/53” sayılı ve 03.03.2019 tarihli tebliğ 30703 sayılı Resmi Gazete’de yayımlandı. Bu tebliğ ile “Türk Parası Kıymetini…

Sirküler
BİLGİLENDİRME : Ekonomik Krizde Ne Yapılmalı !

Değerli Mükellefimiz ; Ekonomik kriz, başta Ülkemiz olmak üzere tüm dünyada etkisini sürdürüyor. Ülkeler arasındaki ambargolar, gümrük vergisi oyunları v.s…